Oglas

1000049222-01
Foto:Vesna Lalić/Nova.rs
Foto:Vesna Lalić/Nova.rs

"Tata je od siline udarca leteo 20 metara": Poznatog ugostitelja iz Leskovca udario autobus, preminuo na licu mesta

22. okt. 2024. 13:18

Vlasnika kafane "Bečejac" Radomira Cekića (61) iz Živkova kod Leskovca, udario je sinoć autobus oko 22.20 sati u tom selu, a posle nekoliko sati preminuo je u Opštoj bolnici Leskovac od zadobijenih povreda.

Oglas

Direktor bolnice Nebojša Dimitrijević kaže da je imao više preloma i mnogo drugih povreda.

„Pokušali smo sve, ali nismo uspeli da ga spasemo“, dodaje Dimitrijević.

Tragedija se dogodila na putu, pored same kafane "Bečejac", a reč je o aitobusu "Jugotrans", leskovačkog prevoznika.

„Moj otac je izašao iz restorana da izbaci smeće i u tom trenutku na njega je naleteo autobus i udario ga. Od siline udaraca leteo je preko 20 metara. Scena je bila strašna. Očajan sam“, priča za Jugmediu njegov sin Mlađan Cekić, koji je i suvlasnik „Bejča“ u Živkovu.

Ovoj tragičnoj sceni svedočile su i radnice fabrike „Jure“, koje je vozač „Jugotransa“ prevozio.

"Bile smo u šoku. Vozač autobusa je i pre toga vozio brzo, posebno u jednoj krivini, kada smo sve reagovale", rekla je jedna od radnica koja je bila u autobusu.

Bonus video: Nesreća na Autokomandi







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare