Oglas

Dve Srpkinje na "prvoj liniji fronta" u španskoj bolnici

autor:
16. apr. 2020. 11:38

Univerzitetska bolnica "Gregorio Maranjon" u Madridu od početka krize izazvane pandemijom Kovida 19 bila je najviše na udaru u Španiji, a među zdravstvenim radnicima koji su u prvim redovima borbe protiv virusa su i dve Srpkinje - Kristina Diez Saenz i Sandra Hersol Fernandez. Pročitaj više

Oglas