Toronto je bio bolji od Majamija.

Reprezentativac Srbije i košarkaš Majami Hita, Nikola Jović, odigrao je sjajnu partiju u porazu njegovog tima na gostovanju Toronto Reptorsima, koje trenira srpski trener, Darko Rajaković (121:97).

Jović je za 21 minut na terenu upisao 10 poena, uz šut 4/9, sedam skokova i dve asistencije. Posebno je ostao zapažen njegov potez  kada je sam istrčao kontranapad, odličnim driblingom prevario Garija Trenta, i bez većih problema, polaganjem postigao poene.

Tim Darka Rajakovića prekinuo je niz od četiri poraza, ali i seriju Hita od tri uzastopna trijumfa.

Apsolutno je bilo već posle prve četvrtine jasno ko će slaviti u ovom duelu, pošto su domaći imali prednost od 41:18.

Razlika je tokom drugog kvartala samo rasla, toliko da je u jednom momentu iznosila +36.

Majami je u poslednjoj deonici uspeo da priđe na -13, ali je Toronto dodao gas, odbio nalet i ostvario pobedu.