Sednica Vlade Srbije Foto: FoNet/Vlada Srbije/Slobodan Miljević

Kako je objavljeno u Službenom glasniku u Košarkaškom savezu Srbije ovog ponedeljka imaju razloga za posebno zadovoljstvo.

Ne samo da su košarkaši Srbije počeli pripreme za Evrobasket, već je i stigla jedna bogata uplata od države.

PROČITAJTE JOŠ

Đuro Macut, premijer Srbije, potpisao je ukaz po kome će se iz budžeta Srbije prebaciti 50 miliona dinara na račun KSS kako stoji „radi obezbeđivanja finansijske pomoći potrebne za redovan rad Košarkaškog saveza Srbije“.

Nije ovo neuobičajena akcija Vlade Srbije, a ovog 24. jula je odluka zvanično i objavljena.

Podsetimo, košarkaši Srbije su počeli pripreme za Evrobasket što će ujedno biti „poslednji ples“ Svetislava Pešića i najverovatnije Stefana Jovića.

BONUS VIDEO Bogdan Bogdanović za Nova.rs o prvom treningu, selektoru Pešiću, Srbiji, neverici Amerikanaca

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar