Nastavljena Superliga.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu u Novom Sadu Radnik sa 3:0 u utakmici 12. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela u osmom minutu golom Normana Kembela, a prednost je udvostručio Aleksa Vukanović u 11. minutu.

Konačan rezultat postavio je Radomir Milosavljević golom u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Novosadska ekipa ima pet pobeda i zauzima peto mesto na tabeli sa 17 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Voždovac.

Radnik iz Surdulice je nastavio niz bez pobede i posle četvrtog poraza je 13. na tabeli sa devet bodova.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u Lučanima Mladost sa 2:1.

Mladost je povela golom koji je Patrik Frajdej postigao u 35. minutu iz jedanaesterca, a izjednačio je Miljan Škrbić u 71. Pobedu Radničkom doneo je Vanja Ilić u 81. minutu.

Radnički je ostvario treću pobedu u ligi i 12. je na tabeli sa 11 bodova.

Mladost je vezala dva poraza, u poslednje tri utakmice je bez pobede i ima 15 bodova na osmom mestu na tabeli.

Novi Pazar – Čukarički 1:0 (0:0)