Sjajno.

Da je gotovo u formi života pokazao je Dušan Vlahović i u meču 20. kola Serije A protiv Sasuola (3:0).

Nastavio je srpski golgeter da postiže golove, a mrežu je zatresao u 15. minutu susreta.

Primio je loptu Vlahović na 20-ak metara od gola, i levicom je pogodio mrežu gostiju. Ovo je bio osmi gol srpskog napadača u Seriji A, a pored toga ima i tri asistencije.

Ipak, nije dugo ostao Srbin na toj brojci, pošto je već u 37. minutu bio precizan za 2:0.

Iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora Vlahović je raspalio pravu „bombu“ koja je od prečke završila u mreži gostiju.

Neki od njegovih saigrača uhvatili su se za glavu i ostali su u čudu zbog ovog gola srpskog reprezentativca.

Konačan rezultat postavio je rezervista „stare dame“ Federiko Kijeza golom u 89. minutu.

Kako su izgledali golovi Vlahovića možete pogledati u video snimku ispod teksta.

SERIJA A, 20. kolo

Đenova – Torino 0:0

Napoli – Salernitana 2:1 (1:1)

(Politano 45+4 penal, Rahmani 90+6 – Kandreva 29)

Verona – Empoli 2:1 (1:0)

(Đurić 3, Ngonge 56, ck. Duda 87 – Zurkovski 64)

Monca – Inter 1:5 (0:2)

(Pesina 68. penal – Čalhanoglu 12. penal,  60, Martinez 14, 84. penal, Tiram 88)

Lacio – Leće 1:0 (0:0)