Velike kontroverze u danu posle prvog meča polufinala Lige šampiona.

Mančester siti i Real Madrid odigrali su 1:1 na Santjago Bernabeu, pa „građani“ na svoj Etihad idu nešto zadovoljniji.

Real je vodio golom Vinisijus Žuniora, Siti je u nastavku izjednačio golom Kevina de Brujnea, ali se upravo oko tog gola sada lome koplja kao neregularnog.

Reč je o tome da je lopta otišla u aut pre izjednačujućeg gola zbog kog je Karlo Ančeloti pobesneo, a emiter beIN sports pokazao da video tehnologija dokazuje nedvosmislen aut.

Bernardo Silva je spornu loptu „izvadio“ i vratio u igru, ona je nastavljena i u nastavku je Siti postigao pogodak sjajnim udarcem Kevina de Brujnea.

Legendarni trener Arsen Venger tvrdi da je VAR u toj situaciji trebalo da interveniše, jer je bilo evidentno da gol iz takve akcije nije regularan, zbog čega se u evropskom fudbalu podigla velika prašina, pošto je meč završen nerešeno.

žBONUS VIDEO: Kad postnignete golčinu sa pola terena