Fudbaleri Liverpula pobedili su Šefild junajted sa 2:0 u meču 15. kola Premijer lige, a mnogo pažnje privukao je jedan neobičan gest.

Redsi su poveli u 37. minutu golom Virdžila van Dajka na asistenciju Trenta Aleksander-Arnolda, koji je prethodno pokazao zadnjicu.

Zbog čega je Aleksander-Arnold u tom trenutku spustio šorts, nije bilo jasno, ali je ova slika počela da se širi društvenim mrežama.

Mohamed Salah i Darvin Nunjez su u nastavku propustili prilike za ubedljiviji trijumf tima sa Enfild Rouda, da bi Dominik Soboslaj ipak overio tri boda.

Uradio je to u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena i trenutno ostavio svoj tim na drugom mestu Premijer lige sa 34 boda.

Prvoplasiran je Arsenal sa dva boda više, dok je Mančester siti pao na četvrto mesto posle poraza od trećeplasirane Aston Vile. „Građani“ imaju 30 bodova, a Vila 32.