Oglas

Kvalifikacije UEFA European Championship 2020, qualifying round, Serbia - Lithuania, Srbija - Litvanija Beograd, Srbija 10.6.2019.
Karolis Čvedukas u duelu sa Andrijom Živkovićem u junu 2019; Foto: Peđa Milosavljević/Starsport
Karolis Čvedukas u duelu sa Andrijom Živkovićem u junu 2019; Foto: Peđa Milosavljević/Starsport

Tuga: Preminuo fudbaler, poslednji put za reprezentaciju igrao protiv Srbije

19. jun. 2023. 17:24

Strašne vesti

Oglas

Fudbaler Karolis Čvedukas, dugogodišnji reprezentativac Litvanije, preminuo je u 33. godini.Informacije o njegovoj smrti saopštio je Fudbalski savez Litvanije, a za sada nije poznat uzrok smrti nekadašnjeg veznog igrača.Čvedukas je tokom karijere igrao na poziciji centralnog veznog igrača, a za Litvaniju odigrao je 20 mečeva.Poslednji nastup za Litvaniju imao je protiv Srbije 2019. godine u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Tada je Srbija slavila sa 4:1 na domaćem terenu.Tom prilikom je Čvedukas ušao na poluvremenu i zaradio javnu opomenu u nastavku meča.







"U ponedeljak ujutru, litvanska fudbalska zajednica je primila tragične vesti. Naš igrač i član nacionalnog tima, Karolis Čevdukas je iznenada umro. Litvanska fudbalska federacija u ime čitave zajednice želi da izrazi najdublje saučešće porodici i prijateljima preminulog u ovo teško vreme" piše na stranici Fudbalskog saveza Litvanije, u oproštajnoj poruci.Karolis je u klupskoj karijeri igrao za Suduvu, RNK Split, a nakon toga je nastupao u Poljskoj, Litvaniji, Irskoj, Finskoj i na Malti.

Oglas













BONUS VIDEOSvi golovi i asistencije Džuda Belingema u Bundesligi

Oglas

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=sksvigoloviiasistencijedzudabelingemaubundesligigp-novas-rs&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="6243100"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare