Crno-beli su otkrili zašto su navijači morali da napuste tribine.

Fudbaleri Partizana poraženi su na Kipru od AEK-a sa 2:1 nakon preokreta u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

U toku je bio 11. minut utakmice kada su redari i pripadnici policije izveli pristalice tima iz Humske sa stadiona.

Zbog toga je Partizan do kraja susreta biti lišen podrške, a to je sigurno bio otežavajući faktor za fudbalere crno-belih. Nakon meča vicešampion Srbije je objasino zašto se to desilo.

„FK Partizan obaveštava javnost da je, po kipraskom zakonu, kupovina karata moguća isključivo uz navijački pasoš koji izdaje država Kipar. FK Partizan izražava žaljenje zbog nemilog događaja i ne snosi odgovornost za onemogućen ulaz navijačima Partizana“, stoji u saopštenju.

Partizan je poveo golom Meniga u 18. minutu, ali je Anhel Garsija u 34. minutu poravnao rezultat nakon kornera i spretne reakcije.

AEK je stigao do pobede golom Hrvoja Miličevića ponovo nakon kornera u 70. minutu.