Nastavlja se pad crno-belih.

Činilo se da će Partizan konačno zaigrati kako navijači očekuju, imali su tokom prvog poluvremena nekoliko solidnih poluprilika, ali je u drugom poluvremenu situacija dobila neželjeni pravac.

#related-news_0

Nakon što je u 34. minutu Garsija poravnao na 1:1, tokom drugog dela tim iz Humske je nekoliko puta pripretio, ali su domaći igrači bili ti koji su napravili nekoliko konkretnih akcija pre nego što su u 70. minutu stigli do totalnog preokreta.

Centrirao je Luis Gustavo iz kornera, Bruno Gama lepo centaršut vratio loptu u srce kaznenog prostora, a Hrvoje Miličević snažnim udarcem poslao loptu pored nemoćnog Nemanje Stevanovića u gol.

Podsećamo, dešavanja sa stadiona AEK-a možete da pratite u blogu uživo na portalu Nova.rs.