Fudbaleri Bolonje i Atalante remizirali su rezultatom 1:1 u 6. kolu italijanske Serije A.

Santjago Kastro doveo je domaći tim u prednost u 46. minutu, ali je Džon Lukumi, defanzivac Bolonje, dobio crveni karton u 51. minutu.

Atalanti je dugo trebalo da slomi otpor rivala, ali je na kraju uspela da dođe do boda.

Lazar Samardžić (22), ofanzivni vezista iz Srbije, dao je gol za konačnih 1:1 i to u 90. minutu.

Dobio je Srbin loptu na oko 20-25 metara od gola, ispred sebe je imao igrača Bolonje, kojeg je uspeo da prevari, namesti se na levu nogu i onda zatrese mrežu odličnim šutom.

Inače, Samardžić je na terenu bio od 45. minuta, a ovo mu je bio prvi gol u dresu novog kluba u koji je prešao iz udinezea.

Atalanta i Bolonja su poravnati na sredini tabele sa po sedam bodova, što je pet manje od vodećeg Juventusa.