Fudbaleri Mančester Junajteda su remizirali u 24. kolu Premijer lige sa poslednjeplasiranom ekipom na tabeli Barnlijem 1:1.

Mančester Junajted je dobro otvorio meč i u 13. minutu je Varan zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Prošlo je svega pet minuta kada su gosti ipak poveli kada je Pol Pogba koji se vratio posle dva meseca doneo prednost svom timu.

Samo pet minuta kasnije sve je bilo čisto. Luk Šo je proigrao Pola Pogbu, a Francuz preciznim udarcem obeležio povratak na teren posle dva meseca.

Barnli je do izjednačenja stigao u 48. minutu kad je Vut Veghorst sjajno proigrao Džeja Rodrigesa, ovaj pobegao odbrani Junajteda i savladao Davida de Heu.

Junajted je ovim remijem pao na peto mesto, pošto ih je prestigao Vest Hem, ali Mančester ima utakmicu manje.

Barnli je trećim remijem zaredom došao do 14 poena, ali ostaje poslednji na tabeli.

Fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu Everton sa 3:1.

Strelci za Njukasl bili su Mejson Holgejt autogol u 37, Rajan Frejzer u 56. i Kiran Tripijer u 80. minutu.

Everton je do pogotka stigao autogolom Džamala Laselsa u 36. minutu.

Njukasl je zabeležio treću pobedu u prvenstvu i sa 18 bodova zauzima 17. poziciju. Everton je na 16. mestu sa bodom više.

Vest Hem je kao domaćin pobedio Votford sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za Vest Hem bio je Džerod Bouen u 68. minutu.

Vest Hem je sa 11. pobedom u šampionatu stigao do 40 bodova i nalazi se na četvrtom mestu. Votford je na pretposlednjoj, 19. poziciji sa 15 poena.