Srpski fudbaler Filip Kostić postigao je pogodak u meču 12. kola Bundeslige u pobedi Ajntrahta iz Frankfurta nad Frajburgom.

Ajntraht je pobedio sa 2:0, a Kositć je dao drugi gol svog tima u finišu prvog poluvremena, iako mu namera nije bila da zatresee mrežu.

Frankfurtski tim je poveo u 34. minutu kada je pogodio Jesper Lindstrom, dok je Kostić dao gol devet minuta kasnije.

Kostić je namestio loptu da bi izveo slobodan udarac sa više od 30 metara i namera mu je bila da loptu ubaci za nekog od saigrača.

Gledajte Bundesligu uz SBB i EON pakete

Utakmice Bundeslige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta (PROMO)

Kako niko loptu nije zakačio, ona je pala pred golom Frajburga, odbila se uvis i proverila golmana domaćeg tima na stadionu Europa Park.

Taj pogodak je bio dovoljan za tri boda Ajntrahta kojim je Kostićev tim došao do 11. mesta Bundeslige, dok je Frajburg sa 22 boda na trećem mestu.

Ovo je bio Filipov treći gol u sezoni, dok je pored toga upisao i četiri asistencije.