Džejdon Sančo i Džad Belingam, engleski fudbaleri u dresu Borusije iz Dortmunda, dali su pun doprinos u pripremnoj utakmici "milionera" u Austriji.

Izabranici trenera Lusijena Favra su u pripremnom meču u centru Bad Ragac u Švajcarskoj deklasirali bečku Austriju rezultatom 11:2 (4:1).

Ono što je kuriozitet je da se na ovom meču u timu Borusije u strelce upisalo čak deset fudbalera, jedino je Đovani Rejna bio strelac dva gola, u 9. i 23. minutu.

U strelce su se upisali i Rafael Gereiro u 41, Ferai (44), Sančo (52), Džan (65), Volf  (73), Azar (76), Belingam (78), Duman u 81. i Šulc u 86. minutu.

I Sančo i Belingam su dobili prilike u drugih 45 minuta, Sančo je namestio sedmi gol Borusije i pokazao da je izuzetno zadovoljan svojom igrom.

O njemu se proteklih dana dosta pisalo, oko mogućeg transfera u Mančester junajted, ali sve manji su izgledi da se to dogodi jer dva kluba ne uspevaju da postignu dogovor o visini obeštećenja.