Minimalne pobede Betisa i Selte

Fudbaleri Betisa savladali su Osasunu na svom terenu sa 1:0, uprkos tome što su od 73. minuta igrali sa igračem manje.

Borha Inglesias je pogodio mrežu Osasune još u 34. minutu, a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat.

German Pecela je ostavio Betis u teškoj situaciji kada je u 73. minutu zaradio isključenje, ali Osasuna ipak nije stigla do izjednačujućeg pogotka.

Betis je ovim trijumfom izbio na čelo tabele sa devet bodova iz tri meča, dok je Osasuni bio ovo prvi poraz i sada sa šest bodova zauzima četvrtu poziciju.

Fudbaleri Selte pobedili su ranije tokom dana u gostima Đironu sa 1:0, u meču trećeg kola španske La Lige.

Strelac pobedonosnog gola za Seltu bio je Iago Aspas u 49. minutu.

Posle tri odigrana kola, Selta je zabeležila po jednu pobedu, remi i poraz, a Đirona je upisala jednu pobedu i dva poraza.

U narednom kolu Selta će dočekati Kadiz, dok će Đirona gostovati Majorki.