Lep gest člana slavne generacije "galaktikosa".

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta osvojili su trofej Lige Evrope i tako su prekinuli dug post.

Filip Kostić je namestio gol za 1:1 u 69. minutu, Rafael Santos Bore je pogodio, a onda su obojica davali golove u penal-seriji za trofej.

Kevin Trap je branio fantastično i njih trojica su junaci velikog trijumfa, koji je, između ostalih, ispratio i Iker Kasiljas.

Legendarni golman Real Madrida verovatno je posebno bio ponosan na svog kolegu sa gola Ajntrahta pošto je Trap skinuo zicer Rajana Kenta u 118. minutu, a onda i slobodnjak Džejmsa Tavernijea u 120.

„Čestitke Ajntrahtu na peharu u Ligi Evrope“, napisao je Kasiljas na društvenim mrežama.

Podsećamo, Kostić je bio junak trijumfa Ajntrahta nad Barselonom u četvrtfinalu, sa kojom je Kasiljas godinama vodio velike borbe u Španiji.

BONUS VIDEO: Fudbaler Borusije se povredio u 1. minutu i u suzama napustio teren