Poslednja epizoda ove nedelje donosi burne igre, a već u prvim minutima, plemena su morala da donesu mudru odluku.

U plemena su stigla pisma sa važnom porukom:

„Takmičari, vreme je da odaberete jednu osobu iz vašeg tima. Takmičar koga odaberete ukrcaće se na čamac i otići u nepoznatom pravcu. Izabrani takmičar će morati da donese veoma važnu odluku u vaše ime. Birajte mudro“, pisalo je u pismu.

PROČITAJTE JOŠ:

Zeleno pleme je odlučilo da u nepoznati pravac pošalju Srđana Tešića koji se do sada pokazao kao jedan od najspretnijih takmičara koji ima veoma dobru taktiku kada je igranje na poligonu u pitanju, ali i odnosi u plemenu.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

U žuto pleme je stiglo isto pismo, ali pre nego što su ga pročitali, Niki Vranić se izvinio svom plemenu zbog neprijatnosti koju je napravio u prethodnoj epizodi, a o čemu se radi pogledajte u odvojenoj vesti.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

Žuto pleme je nakon čitanja pisma odlučili da u nepoznati pravac pošalju Ivana Pernjaka.

Ivan i Srđan su se našli u kolibi koja se nalazi na posebnom delu ostrvu do kog ostali takmičari nemaju pristup. Tamo ih je sačekalo pismo u kom je navedeno sledeće:

„Takmičari, dobrodošli u kolibu odluke. Vi ste odabrani od svog tima da donesete važnu odluku. Sada je vreme da napravite dogovor. Na stolu se nalazi činija sa ukusnim čipsom i misteriozna kutija čiji je sadržaj tajna. U kutiji se može nalaziti ili velika prednost ili nešto što može biti otežavajuća okolnost za vaše pleme ili za vas lično. Zapamtite, pleme vam je ukazalo poverenje, pazite da ga ne izigrate. Kada okrenete peščani sat imate dva minuta da se donesete odluku, ko uzima kutiju, a ko čips. Takmičar koji bude odabrao misterioznu kutiju, uzeće pismo iz nje i pročitaće ga pred svima kada se vrati u kamp. Pokrenite pešćani sat“, pisalo je u pismu.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

„Ja želim kutiju“, rekao je Ivan.

„Daću ti kutiju ako želiš da sarađujemo na spajanju“, rekao je Srđan.

„Ja nisam takav lik, ne mogu ti to obećati“, kazao je Ivan, pa mu ponudio da u narednim igrama izgubi, a za uzvrat sada dobije kutiju.

„Mogu da izgubim jednu od tri borbe“, rekao je Srđan.

„Meni treba bar dve“, dodao je Ivan.

„Previše. Šta ti nudiš? Hoćeš ti da izgubiš dve“, pitao ga je Srđan.

„Neću to, nečasno mi je to“, rekao je Ivan.

„Mrežu ili peraje“, pitao ga je Srđan.

„Samo peraje“, rekao je Ivan.

„Peraje i štap“, dodao je Srđan, te su se dogovorili da Ivan ponese tajnu kutiju, a Srđan čips.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

Po poravku u kampove, Ivan i Srđan su svom plemenu ispričali šta je bilo. Ivan je žutom plemenu pročitao pismo koje se nalazi u kutiji koju je doneo.

„Odabir je bio tvoj. Umesto čipsa, moraš odabrati dvoje ljudi koji neće uživati u prvoj sledećoj nagradi koju osvojite. Nažalost, nisi imao sreće, odluku moraš doneti sada i reći je pred svima“, rekao je Ivan, te se iznervirao jer je očekivao da će njegovo pleme dobiti nagradu.

„Očekivao sam da ću nešto drugo dobiti, toliko sam se mučio oko ove kutije i evo sada… Niki Vranić neka bude prva osoba, a druga neka bude Iva.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

TV Nova se u Srbiji može pratiti uz SBB na EON i D3 platformama, kao i putem satelitske televizije EON SAT bilo gde u Srbiji.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar