Oglas

Survivor 2023
Aleksa Perović Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Aleksa Perović Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

"Ono što tamo doživiš ne može da se plati novcem": Bivši pobednik Zvezda Granda progovorio o učešću u Survivor-u i najsurovijim uslovima divljine

09. mar. 2025. 08:00
>
08. mar. 2025. 13:21

Pobednik "Zvezda Granda" Aleksa Perović nedavno je objavio novu pesmu koja je njega prva objavljena autorska numera. Takođe, pevač je na mrežama objavio i da će uskoro postati otac po treći put, a u susret novih životnim avanturama mi smo ga pozvali da čujemo šta se to novo dešava u njegovoj karijeri.

Oglas

Pevač Aleksa Perović je odmah na početku razgovora istakao da gleda novu sezonu Survivor-a, a onda se i prisetio svog učešća:

"Gledam Survivor, jedva sam čekao da počne. Vraćaju mi se uspomene, lepo mi je da gledam. Sećam se i mog odlaska u Dominikansku Republiku, znam tačno kako se aktuelni učesnici osećaju i kakvog su raspoloženja, a kako će se pokazati na poligonu - pokazaće vreme", započeo je razgovor Perović, te se osvrnuo na svoj ispadanje posle prve nedelje:

Survivor 2023
Aleksa Perović Foto: Goran Srdanov/Nova.rs | Aleksa Perović Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

"Mom učešću je presudilo moje zdravstveno stanje. Imao sam temperaturu danima pred polazak, a kada sam došao tamo dočekala mi je velika vlažnost vazduha, uslovi su bili prilično teški za moje stanje mojih pluća u tom trenutku. Učešće pamtim po ljudima, najviše, sa dosta njih sam ostao u dobrim odnosima. Takođe, ono što nikada neću zaboriti su zalasci sunca, pevanje pored vatre i tako dalje. Sećam se apsolutno gladi i sve onoga što otežava život u divljini."

Survivor 2023
Aleksa Perović Foto: Dragan Mujan/Nova.rs | Aleksa Perović Foto: Dragan Mujan/Nova.rs

Aleksa je rekao i zašto avanturisti treba da se prijave za ovakav šou?

"Zbog iskustva, ono što tamo doživiš ne može da se plati novcem. Iskustvo je broj jedan, a nakon toga poslovne prilike. Ko to ume da iskoristi može jako lepo da profitira, poslovno, finansijski, životno", kazao je Aleksa, a mi smo ga pitali da li bi se ponovo upustio u avanturu zvanu Survivor:

"Naravno da bih, definitivno bih otišao ponovo. Ostala mi je žal što nisam ostao duže tamo i osetio neke stvari."

Aleksa Perović već godinama piše svoje autorske tekstove, međutim, tek nedavno je skupio hrabrosti i da jednu od njih objavio javno. U razgovoru za Nova.rs je govorio i o tome.

"Izbacio sam novu pesmu, to je moja autorska pesma koju sam snimio u kućnoj varijanti. Trenutno probijam tu barijeru stida, lepo mi je i drago mi je da narod reaguje na to. Što se tiče pojavljivanja u medijima, nisam neko ko gostuje često, nisam raspoložen za priče o skandalima, biram gde bih se pojavljivao i šta bih radio. Trenutno sam baziran najviše na nastupima, imam ih dosta, a pored toga ću u narednom periodu češće objavljivati svoje autorske pesme.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare