Agonija Srbije sinoć je trajala 90 minuta, a onda je fudbaler Luka Jović golom anulirao svo sivilo i vratio nadu da ćemo "orlove" ipak gladati na Evropskom prvenstvu, prvi put od 2000. godine. Čestitke na Instagramu, međutim stigle su mahom njegovoj nevenčanoj supruzi Sofiji Milošević, pa ostadosmo u dilemi - ko je tu zabio loptu u mrežu, Luka Jović ili supruga mu Sofija?

Naime, Sofija je sinoć prenela nekoliko Instagram storija nekoliko korisnika ove društvene mreže, koji su slavili fudbalera Luku Jovića, ali umesto čestitki njemu, pisali su – bravo za Sofiju Milošević.

Ona je bez dodatnih komentara objavljivala takve storije, te fanovi mladog para u šali komentarišu, ko je zapravo sinoć dao gol? Sofija ili Luka?

No, ko će ga znati, možda manekenka trenira Luku u slobodno vreme, pa ako je tako, zašto onda da se i Sofiji ne čestita. Činjenica je svakako da je Jović u nikad boljoj formi, pa na kraju krajeva nije ni bitno kome se čestita, bitno je samo da golovi pljušte.

Fotografije njenih Instagram storija možete pogledati u galeriji u nastavku.

Podsetimo, sinoć je odigrana utakmica između Srbije i Škotske za plasman na Evropsko prvenstvo.

U poslednjim trenucima utakmice Srbija je iznudila korner, sa loptom je u desni ugao terena otišao Filip Mladenović i potom poslao centaršut na ivicu peterca.

U moru igrača najbolje se snašao Luka Jović, odrazio se unazad i glavom poslao “žabicu” koja je završila u roglju gostujućeg gola.

Nemoćni Maršal paradom je samo ukrasio gol centarfora Real Madrida, verovatno najznačajniji u karijeri, a posle dva minuta sudijske nadoknade usledili su produžeci.

Reprezentacija Škotske na kraju je pobedila Srbiju ukupnim rezultatom 6-5, odnosno boljim izvođenjem jedanaesteraca. Uprkos tome, Sofija je svog partnera Luku hvalila na društvenim mrežama.

Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk Tviter.