Strujomer Foto:Shutterstock

Muškarac B. V. (66) uhapšen je u Kruševcu zbog sumnje da je godinama skidao plombe sa električnih brojila i time naneo veliku materijalnu štetu Elektroprivredi Srbije.

„Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu, uhapsili su B.V. (66) iz ovog grad, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela skidanje i povreda službenog pečata ili znaka i krađa“, saopšteno je.

On se sumnjiči da je u proteklih nekoliko godina nezakonito uklanjao plombe sa električnih brojila više fizičkih i pravnih subjekata na području grada Kruševca, čime je naneo veliku materijalnu štetu Elektroprivredi Srbije.

Policija je pretresom kod osumnjičenog pronašla i uz potvrdu oduzela 69 plombi za pečaćenje brojila, kao i specijalnu opremu kojom se služio.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Kruševcu B.V. je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar