Snažni oblaci su iznad zapada našeg regiona i tamo se očekuju obilnije padavine, a Srbija je na rubu te oblačnosti i zato će posle podne biti i sunčanih perioda, uz umeren i jak vetar u košavskom području.
Ostajemo pod uticajem toplog vazduha sa Mediterana. Ujutru od 4 stepena, a najviša dnenva do 20. U Beogradu uglavnom suvo i vetrovito, temperatura do 20 stepeni.
Pre podne i sredinom dana pretežno oblačno, ponegde s kratkotrajnom kišom. Posle podne umereno oblačno i uglavnom suvo. Vetar umeren i jak, u planinskim predelima, na jugu Banata i donjem Podunavlju povremeno i olujni, južni i jugoistočni. Jutarnja temperatura od 4 do 11 °S, a najviša od 15 do 20 °S. Upozorenje: Udari vetra > 17 m/s, verovatnoća 85%.
Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?
Ostavi prvi komentar