Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević posetio je večeras "studente koji žele da uče" u Pionirskom parku i gledao sa njima finale Lige šampiona.
Bivši premijer objavio je to na svom Instagram nalogu, a u Ćacilend je došao u pratnji brojnih televizijskih ekipa i fotoreportera, što je malo pokvarilo „spontanost“ koju je valjda Vučević hteo da pokaže.
#related-news_1
Na fotografijama se vidi da ga je dočekao lično Miloš Pavlović, vođa studenata koji žele da uče i odveo ga do plastične stolice, u prvom redu, kao što predsednik SNS i zaslužuje.
Vučević, Pavlović i nekoliko desetina devojaka i ladića gledali su PSG i Intera, a najviše se aplaudiralo Vučeviću a ne golovima.
Nije poznato o čemu su sve razgovarali Vučević i Pavlović i da li je lider SNS uspeo da odgovori Miloša Pavlovića i studente koji žele da uče od najavljenog štrajka glađu, kao što je nameravao.
Studenti koji žele da uče najavili su da od 1. juna, što će reći od ponoći, neće da jedu, pa je Vučević bio možda u humanitarnoj, spasilačkoj misiji.
Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?
Ostavi prvi komentar