Oglas

profimedia-0953263598
Foto: WILLIAM WEST / AFP / Profimedia
Foto: WILLIAM WEST / AFP / Profimedia

Oglasio se Kirjos nakon velikog peha, ovo zanima i Đokovića

06. mar. 2025. 14:41

Nik Kirjos, australijski teniser, morao je da prekine trening u Indijan Velsu i to tik pred početak prvog masters turnira u sezoni, a sada se i oglasio zbog toga.

Oglas

Sudeći prema snimcima iz Amerike, Kirjos se tokom treninga uhvatio za ručni zglob, koji mu i dalje pravi mnogo problema.

"Trenirao sam sat vremena, dobro se osećao, a onda sam odjednom osetio bol u ruci. Moraću očigledno da živim sa tim problemom, moram da naučim kako da se na najbolji način izborim sa tim", objasnio je Kirjos.

Kirjos ne krije da bi voleo još jedan duel sa Novakom Đokovićem, ali ističe da nije siguran da će do njega doći.

"Naravno da bih voleo da igram protiv Novaka, ali ne mogu da kažem da je to sigurno", rekao je Australijanac osvrnuvši se na svoju pobedu nad Đokovićem upravo u Indijan Velsu 2017. godine.

Australijski teniser mora prvo da savlada Holanđanina Botika van de Zandšulpa u prvom kolu kako bi do tog duela došlo, ali i da pobedi sopstvene zdravstvene probleme.







BONUS VIDEO Đorđe Đoković za Nova.rs o projektu Dubai i potpunoj životnoj promeni







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare