Crvena zvezda je doživela poraz u prijateljskom meču od Mege nakon uzbudljive završnice rezultatom 74:73.

Dejan Radonjić nije mogao da računa na šestoricu prvotimaca, a šansu je pružio mlađim igračima.

Na raspolaganju nisu bili Nejt Volters, Aron Vajt, Ognjen Dobrić, Stefan Lazarević, Dejan Davidovac i kapiten Branko Lazić.

Mega je na poluvremenu imala čak 11 poena prednosti, ali je u trećoj deonici usledio preokret Crvene zvezde.

Usledila je velika borba u poslednjoj četvrtini što je dovelo do neizvesne završnice.

Poslednji napad u meču je imala Crvena zvezda , ali je Nikola Ivanović promašio šut za pobedu.

Najefikasniji u redovima Mege su bili Karlo Matković sa 18 poena i Nikola Jović sa 16, dok su se u redovima Zvezde istakli Nikola Kalinić i Maik Cirbes sa po 13 poena.

Zavidnu minutažu su dobili i najmlađi Marko Gušić i Nemanja Popović koji su bili deo tima od deset igrača na ovom meču.