Meč Crvene zvezde i Budućnosti prekinut je tokom prvog poluvremena zbog ispada navijača domaćih.

Crveno-beli su ugostili Podgoričane, a navijači su i pre početka susreta zviždali sudijskoj trojci.

Damir Javor, Saša Pukl i Josip Radojković našli su se na parketu uz igrače dve ekipe.

Pristalice crveno-belih su tokom prvog poluvremena vređale Javora, pa su sudije odlučile da prekinu meč privremeno.

Arbitri su došli do zapisničkog stola, rešili da traže pražnjenje dvorane ako se navijači ne smire.

Na parketu se nakon toga našlo i više predmeta, a Pukl se na kraju poluvremena prepucavao s jednim od navijača pored tunela dvorane Aleksandar Nikolić.

Zvezda je prvih dvadeset minuta igre na svom parketu rešila u svoju korist 43:35.

BONUS VIDEO: Navijači pesmom podržali košarkaše Partizana posle poraza u Berlinu