Tarik Biberović
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Tarik Biberović, jedan od najboljih košarkaša Fenerbahčea, doživeo je tešku povredu na startu plej-ofa u turskom prvenstvu.

Fenerbahče je u prvoj utakmici četvrtfinalne serije pobedio Turk Telekom na domaćem terenu sa 89:68, ali je Biberović ranije napustio parket zbog povrede.

Sredinom druge deonice Biberović je napravio loš pokret i tom prilikom povredio koleno, te je ostao da leži na parketu.

Odmah se moglo zaključiti da oseća jake bolove, igrači i jedne i druge ekipe su prišli da mu pomognu, a on je uz pomoć doktora iznet sa terena.

PROČITAJTE JOŠ:

Navijači su ga pozdravili, ali se više nije vraćao na parket i sada se čeka da odradi preglede kako bi se utvrdio stepen povrede.

Inače, na ovoj utakmici je igrao i Marko Gudurić, koji je pobedi Fenerbahčea doprineo sa osam poena, te pet skokova i asistencija.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar