Na tri utakmice 28. kola Superlige Srbije, dve pobede su odneli gostujući timovi, dok je u najuzbudljivijoj utakmici između Spartka i TSC-a bilo nerešeno posle preokreta.

Voždovac je rezultatom 1:0 trijumfovao na gostovanju Radničkom u Nišu. Strelac jedinog gola je bio Stanisavljević u 72. minutu.

„Čestitam svojim ali i protivničkim igračima na borbi i želji za pobedom. Ne toliko lepa utakmica za gledanje, ali sam veoma zadovoljan što smo došli do pobede. Nama je bila preko potrebna ova pobeda i moji momci su pokazali da mogu mnogo više“, rekao je Damjanović, trener Voždovca, posle utakmice.

Uzbudljivo je bilo u Subotici gde su domaći Spartak i TSC odigrali nerešeno 2:2 u utakmici sa dosta preokreta.

Poveli su domaći golom Tufegdžića u 29. minutu i sačuvali prednost do poluvremena. U drugom delu je TSC prvo u 63. minutu iz penala izjednačio preko Lukića da bi potpuni preokret doneo Zec u 74. minutu.

Kada je delovalo da će TSC do kompletnog plena, Tufegdžić je u 90. minutu doneo bod Spartaku.

Zlatibor je na svom terenu doživoe poraz od 2:0 od Javora iz Ivanjice. Golove su postigli Ilić u 14. minutu i Luković u 83. minutu.