Za sve je kriv Alegri

Fudbaleri Juventusa pobedili su Veneciju na svom terenu sa 2:1 u nedelju i nakon remija Rome i Bolonje (0:0) obezbedili su mesto u Ligi šampiona i naredne godine.

Oba gola za Juventus postigao je Leonardo Bonuči,a igra „stare dame“ nije bila na vrhunskom nivou.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije postigao gol ni na ztrećoj utakmici zaredom, a na terenu je bio sve do 79. minutu.

U trenucima dok je izlazio sa terena poljski komentatori su prasnuli u smeh, jer su videli da će ga zameniti defanzivac Đorđo Kjelini, te da je trener odlučio da zaigra sa petoricom u poslednjoj liniji.

Sudeći prema izrazu lica, potez trenera Masimilijana Alegrija nije oduševio ni Vlahovića, ali ni navijače.

Tokom drugog poluvremena čuli su se i zvižduci i negodovanja navijača zbog igre Alegirjevog tima.

Bilo kako bilo, Juventus će ponovo igrati Ligu šampiona, a Vlahović će u tri preostala kola pokušati da sustigne Čira Imobilea na vrhu liste strelac, pošto mu Italijan beži za četiri pogotka.

BONUS VIDEO Vuletić: Kako su prodati Dušan Vlahović i Strahinja Pavlović