Fudbaleri Verone pobedili su na svom terenu ekipu Specije sa 4:0, u meču sedmog kola italijanske Serije A.

Domaći tim je poveo golom Đovanija Simeonea u četvrtom minutu, a do kraja meča strelci su bili i Davide Faraoni u 15, Đanluka Kaprari u 42. i Danijel Besa u 71. minutu.

#related-news_0

Direktan crveni karton u 81. minutu dobio je igrač gostiju Simone Bastoni.

Za ekipu Verone ceo meč su odigrali srpski fudbaleri Ivan Ilić i Darko Lazović.

Verona je 12. na tabeli Serije A sa osam bodova, dok je Specija pretposlednja sa četiri boda.

Sampdorija i Udineze odigrali su u Đenovi nerešeno 3:3.

Gosti su poveli preko Roberta Perejre u 15. minutu, a do izjednačenja Sampdorija je došla autogolom Jensa Strigera Larsena u 24. minutu.

Do poluvremena u vođstvo ponovo dolaze igrači Udinezea, preko Beta u 44. minutu.

Domaći tim je golovima Fabija Kvaljarele u 48. minutu iz penala, i Antonija Kandreve u 69. minutu došao do preokreta, ali je bod Udinezeu doneo Fernando Forestijeri u 84. minutu.

Serija A, 7. kolo:

Bolonja – Lacio 3:0 (2:0)

(Barou 14, Teate 17, Hiki 68)

Sampdorija – Udineze 3:3 (1:2)

(Larsena 24. ag, Kvaljarela 48. p, Kandreva 69 – Perejre 15. minutu,  Beto 44, Forestijeri 84.)

Verona – Specija 4:0 (3:0)

(Simeone 4, Faraoni 15, Kaprari 42, Besa 71 )

Fjorentina – Napoli 1:2 (1:1)