Fudbaleri Partizana pobedili su Napredak u Kruševcu sa 1:0 golom Rikarda Gomeša iz penala.

Napredak je već u osmom minutu ostao sa igračem manje na terenu, ali se Kruševljani nisu predavali.

Pokušali su da napadnu, imali jedno vreme i veći posed lopte, ali gol je izostao.

Partizan je u 54. minutu takođe ostao sa deset igrača na terenu, pošto je Urošević dobio drugi žuti karton.

Trener crno-belih Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan pobedom na teškom gostovanju.

„Mislim da nismo bili na nivou. Nervoza je posledica svih ovih utakmica u poslednje vreme. Teško je pobediti ovde, ali zadovoljan sam“, rekao je Stanojević.

Sledećeg vikenda se igraju utakmice u Superligi Srbije zbog reprezentativne pauze, a Partizan će prvi naredni meč u ligi igrati na svom terenu protiv Radnika 16. oktobra.

„Prvi smo na tabeli. Prvo odmaramo, a onda se spremamo za nastavak sezone“, zaključio je Stanojević.

BONUS VIDEO: Ovakvu partiju fudbala niste u životu videli