Fudbaleri Real Sosijedada i Viljareala su odigrali nerešeno 1:1, dok je Selta bila bolja od Granade (3:1) u 11. kolu španske La Lige.

Viljareal je poveo u šestom minutu golom Đerara Morena iz penala.

Iz jedanaesterca je i Real Sosijedad došao do izjednačenja, strelac je bio Mikel Ojarazabal u 33. minutu.

Real Sosijedad je na prvom mestu sa 24 boda, dok je Viljareal treći sa 20 poena.

U narednom kolu, Real Sosijedad će gostovati Alavesu, dok će Viljareal dočekati Elče.

Ranije, Selta je savladala Granadu sa 3:1, bio je to prvi trijumf ekipe iz Viga posle osam utakmica.

Golove za Seltu su postigli Manuel Nolito u 27, Migel Baesa u 81. i Francisko Beltran u 85. minutu.

Strelac za Granadu je bio Luis Havijer Suares u 25. minutu.

Selta zauzima 18. mesto sa deset bodova, dok je Granada osvojila 14 poena i nalazi se na osmoj poziciji.

U narednom kolu, Selta će gostovati Atletik Bilbau, dok će Granada dočekati Uesku.