Fudbaleri Slobode iz Užica su doživeli poraz u okviru trećeg kola Srpske lige od Mačve iz Bogatića rezultatom 2:1.

Ovo je bio prvi meč koji je odigran u Užicu od kako je stadion zvanično poneo ime „Radomir Antić“.

Ipak, domaći tim je bio ogorčen suđenjem na ovom meču, a tim povodom su se oglasili i na društvenim mrežama.

„Šta vredi ime velikog Radomira Antića, šta vredi vrlo lep ambijent, šta vredi oko 1000 ljudi na tribinama, šta vrede dva dobra tima na terenu kada se pojavi čovek čudnog imena a još čudnijeg sudjenja Dobrivoje Šišmanović i upropasti sve.

Nedosudjeno igranje rukom kod prvog gola gostiju, izmišljen penal kod drugog gola gostiju, tolerisanje izležavanja, mahanje kartonima kao da je na pijaci… sve u svemu videli smo na terenu zalutalog Dobrivoja.

Sloboda je povela golom Jankovića u 45. minutu uz vrlo dobro prvo poluvreme i igru i nekoliko propuštenih prilika Slobode.

Gosti izjednačuju posle igranja rukom i greške Vučkovića a dolaze do potpunog preokreta iz sramno dosudjenog penala.

Mačvi čestitike na pobedi a našim igračima na želji i vrlo dobroj igri ali se nije moglo moglo protiv zalutalog Dobrivoja“, stoji u saopštenju ogorčenih domaćina.