Omri Glazer Foto: Srdjan Stevanovic/Getty Images

Fudbaleri Izraela poraženi su od Francuske sa 1:4 u trećem kolu divizije A Lige nacija, a u centru pažnje našao se Omri Glazer.

Golman Crvene zvezde imao je veliki kiks već u 7. minutu, kada je viđen u prvi gol na meču.

Eduardo Kamavinga je šutirao ka golu Izraela, činilo se da će Glazer to bez problema odbraniti, ali mu je lopta prošla „kroz ruke“ i završila iza gol-linije.

Omri Glazer je bio kapiten Izraela na ovoj utakmici, ali je nastavio da ređa loše partije, kojih je ove sezone imao i u dresu Zvezde, pogotovo u Ligi šampiona, gde je u dva meča primio dva gola iz slobodnih udaraca sa velike udaljenosti.

Snimak vodećeg gola Francuske pogledajte na ovom linku.

Inače, Omri Gandelman je doneo izjednačenje svom timu u 26. minutu, dok je novu prednost Francuskoj kreirao Kristofer Enkunku u 28. Konačan rezultat postavili su Mateo Genduzi i Bredli Barkola golovima u finišu uzbudljivog meča.

Frnacuska sada ima šest bodova iz tri kola, dok je Izrael na nula sa gol-razlikom -6.