Nastavljeno takmičenje u Ligi nacija.

Fudbaleri Nemačke i Engleske odigrali su u Minhenu nerešeno 1:1, u meču drugog kola grupe 3 divizije A Lige nacija.

Povela je Nemačka golom Jonasa Hofmana u 50. minutu, da bi izjednačenje Engleskoj doneo Hari Kejn golom iz penala u 88. minutu.

U istoj grupi, Italija je na svom terenu pobedila Mađarsku sa 2:1.

Strelci za Italiju bili su Nikolo Barela u 30. i Lorenco Pelegrini u 45. minutu. Mađarska je smanjila rezultat u 61. minutu autogolom Đanluke Manćinija.

Nakon dva kola, Italija je prva u grupi sa četiri boda, Mađarska je druga sa tri, Nemačka treća sa dva, a Engleska četvrta sa jednim bodom.

U narednom kolu, Nemčka će gostovati Mađarskoj, a Engleska će dočekati Italiju.

U ostalim utakmicama, u B diviziji Finska je sa 2:0 bila bolja od Crne Gore, dok je Bosna i Hercegovina sa 1:0 savladala Rumuniju. U C diviziji Luksemburg je iskoristio dva crvena kartona za igrače Farskih Ostrva i slavio sa 1:0, dok je najubedljiviju pobedu dana zabeležila Turska, koja je razbila Litvaniju sa 6:0 na gostujućem terenu.

BONUS VIDEO Radost pa zvižduci navijača nakon nedosuđenog penala za Srbiju protiv Norveške