Atletiko Madrid je savladao Milan na gostovanju sa 2:1 posle preokreta u okviru drugog kola grupe B Lige šampiona.

Milan je poveo preko Leaa u 20. minutu, da bi prvo Grizman izjednačio šest minuta pre kraja, a onda Suarez u sedmom minutu nadoknade iz penala doneo pobedu svom timu.

Milan je dobro počeo meč kada je preko Rafaela Leaa došao do prednosti od 1:0 u 20. minutu meča. Međutim, samo devet minuta kasnije počinju problemi za domaće. Kesi dobija drugi žuti karton i Milan ostaje sa igračem manje.

Atletiko je izjednačio u 86. minutu preko Grizmana, a novi šok za njih mogao je da usledi samo nekoliko trenutaka kasnije.

Florenci je imao dve dobre šanse, za kojima će domaći navijači žaliti.

Kazna je stigla u sedmom minutu nadoknade, kada je dosuđen penal za goste zbog igranja rukom Pjera Kalulua.

Luis Suares je postigao gol i doneo veliku pobedu Atletiku.

Liverpul je u drugom meču ove grupe protutnjao krzo Porto.

Četa Jirgena Klopa jee sa 5:1 pobedila svog rivala, apo dva gola su postigli Salah i Firmino dok jejednom strelac bio Mane.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu kada su „crveni“ olako dali dva gola posle velikih grešaka odbrane.

Prvo je Sanusi oklevao da izbaci loptu u petercu, a sve je bilo gotovo već u 45. minutu kada je golman Diogo Kosta loše procenio loptu, što je iskoristio Sadio Mane.

U nastavku je prvo Salah uvećao na 3:0, a kada je Taremi smanjio i nagovestio dramu, Firmino je sa dva gola rešio pitanje pobednika.