Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo bio je strelac u meču Mančester junajteda i Arsenala, samo nekoliko dana posle velike porodične tragedije.

On i partnerka Georgina Rodrigez izgubili su jedno od dvoje dece blizanaca. Ćerka se rodila zdrava, sin je preminuo.

Ronaldo je propustio meč sa Liverpulom pre četiri dana, ali je već u subotu bio u sastavu za meč sa „tobdžijama“.

Arsenal je pobedio 3:1, ali je ceo fudbalski svet stao uz Ronalda u 34. minutu susreta.

Londonski klub je već vodio sa 2:0, golovima Nunja Tavareša i Bukaja Sake (3. i 32. minut), da bi Nemanja Matić u 34. uposlio Ronalda za pogodak.

Portugalac je pogledao ka nebu i podigao prst, jasno pokazujući kome posvećuje prvi gol posle smrti sina.

Junajted je u nastavku mogao do izjednačenja, da je Bruno Fernandeš realizovao penal iz 57. minuta, dok je Granit Džaka u 70. minutu postavio konačnih 3:1.

Podsećamo, Kristijano i Georgina već imaju jedno zajedničko dete, a ukupno u kući Ronaldovih ima petoro naslednika.

BONUS VIDEO: Debakl Sitija u meču sa Liverpulom u prvom poluvremenu