Portugalac nikada ne stari

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Norič na „Old Trafordu“ sa 3:2 u 33. kolu engleske Premijer lige.

Trostruki strelac za „crvene đavole“ bio je Kristijano Ronaldo, kome je ovo bio 50. het-trik u karijeri, a stigao je do 21. gola za Junajted ove sezone.

Izabranici Ralfa Rangnika vodili su sa 2:0, ali je Norič golovima Dauela i Pukija uspeo da izjednači. Pobednika je odlučio Ronaldo golom iz slobodnog udarca u 76. minutu.

Mančester je sada peti na tabeli sa 54 boda, koliko ima i šestoplasirani Arsenal.

Fudbaleri Sautemptona su upravo protiv Arsenala upisali tri boda, pošto su iznenadile „tobdzije“ na svom terenu rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Bednarek na asistenciju Elionusija u 44. minutu.

Na trećem meču koji je počeo u isto vreme u Premijer ligi, Brentford je u gostima pobedio Votford sa 2:1.

Strelci za „pčelice“ bili su Norgard u 15. i Janson u 96. minutu utakmice, dok je Emanuel Denis pogodio za Votford.