Na poluvremenu prve utakmice osmine finala Lige šampiona između Pari Sen Žermena i Real Madrida (1:0) došlo je do skandala u režiji domaćina.

Kako navodi Radio „Marka“, čelnici PSŽ-a, predsednik Naser Al-Kelaifi i sportski direktor Leonardo, odlučili su da izvrše pritisak na sudije u poluvremenu.

Al-Kelaifi i Leonardo su sišli u svlačionicu iz svečane lože i vršili pritisak na službena lica utakmice, na čelu sa čuvenim sudijom Danijeleom Orsatom.

Ovakve situacije ne viđaju se često u Ligi šampiona, gde UEFA sprovodi rigorozne kontrole, u Srbiji je tako nešto mnogo češće vidljivo, zbog toga je nedavno ceh platio Novica Tončev.

Novinar Marke tvrdi da su i ljudi iz UEFA prisustvovali neugodnoj sceni, pa ostaje da se vidi da li će biti zvanične reakcije.

PSŽ je slavio sa 1:0 golom Mbapea, Lionel Mesi je promašio penal, podeljeno je dosta kartona.

Žute u PSŽ-u su dobili Verati, Danilo, Kimpembe i Paredes, a u Realu Kasemiro, Militao, Mendi i Rodrigo.