Sjajan meč "crvenih đavola".

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Brentford sa 3:0 u utakmici 35. kola engleske Premijer lige.

Odlično su otvorili utakmicu, u devetom minutu Bruno Fernandeš je sjajno iskoristio pas Entonija Elange i iz blizine loptu zakucao u mrežu za 1:0.

U 61. minutu Kristijano Ronaldo je sa penala duplirao prednost, dok je konačnih 3:0 postavio Rafael Varan nakon kornera najbolje se snašavši u gužvi i izborivši prostor za šut.

Ovom pobedom Junajted je dva kola pre kraja zadržao teoretske šanse da se domogne Lige šampiona, pošto ima pet bodova minusa u odnosu na Arsenal na četvrtom, odnosno tri od Totenhema, mada „crveni đavoli“ imaju i dva meča više, pa oba londonska tima imaju priliku da po jednom pobedom i matematički izbace Junajted iz dalje trke.