Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić; Foto: EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI

Fudbaleri Udinezea i Lacija odigrali su nerešeno 1:1, u meču 26. kola italijanske Serije A.

Domaća ekipa je povela preko Žerara Deulofeua u petom minutu, a bod rimskom timu je doneo Felipe Anderson u 45. minutu.

Kapiten Lacija srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić igrao je ceo meč za goste.

Na tabeli Serije A Lacio je šesti sa 43 boda, dok je Udineze 16. sa 25 bodova.

Lacio u sledećem kolu dočekuje Napoli, a Udineze gostuje Milanu.

Fudbaleri Sasuola pobedili su na gostovanju ekipu Intera iz Milana sa 2:0, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Gosti su golove postigli u prvom delu meča, a strelci su bili Đakomo Raspadori u osmom i Đanluka Skamaka u 26. minutu.

Fc Inter vs Sassuolo

Gol, koji je u četvrtom minutu nadoknade postigao igrač Intera Stefan De Fraj, poništen je posle gledanja VAR-a, zbog igranja rukom Federika Dimarka.

Aktuelnim šampionima ovo je bio tek treći poraz u prvenstvu i zadržali su drugo mesto u Seriji A sa 54 boda, dva manje od vodećeg Milana.

Sasuolo je prekinuo niz od četiri meča bez pobede u prvenstvu i sada na 11. mestu imaju 33 boda.

Inter u sledećem kolu gostuje Đenovi, a Sasuolo dočekuje Fjorentinu.