Više nego uzbudljiv početak Serije A

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima ekipu Lećea sa 2:1 i tako trijumfom počeli novu sezonu u Seriji A.

Romelu Lukaku se na sjajan način vratio u Seriju A, pošto mu je bilo potrebno manje od 90 sekundi da postigne svoj prvi gol posle asistencije Matea Darmijana.

Leće je posle tri minuta igre u drugom poluvremenu izjednačio golom Asana Siseja i taj rezultat je bio na snazi sve do 95. minuta kada je Denzel Damfris posle kornera doneo pobedu Interu.

Inter će u drugom kolu dočekati Speciju, dok će Leće gostovati Sasuolu.

Do pobede na otvaranju sezone stigao je i Torino koji je u gostima slavio protiv novajlije u ligi, ekipe Monce sa 2:1.

Strelci za pobednički tim bili su Aleksej Mirančuk u 43. i Antonio Sanabrija u 66. minutu, dok je jedini gol za Moncu postigao Dani Mota u 94. minutu.

Za „bikove“ je zvanično debitovao i Nemanja Radonjić, koji je odigrao svih 90 minuta, dok srpski vezista Saša Lukić nije putovao sa ekipom zbog sukoba sa upravom oko novog ugovora.

Ekipa Torina će u narednom kolu dočekati Lacio, dok će Monca gostovati Napoliju.