Fudbaleri Empolija i Juventusa odigrali su u subotu u Empoliju nerešeno bez golova, u meču četvrtog kola italijanske Serije A.

Srpski reprezentativac u dresu Juventusa, Dušan Vlahović, na terenu je proveo ceo meč.

Imao je Vlahović i najveći promašaj na utakmici.

Desilo se to u 50. minutu kada je posle sjajnog pasa Nika Gonzalesa izbio potpuno sam ispred golmana Devisa Vaskesa, ali mu je golman Empolija odbranio

Juventus je prvi sa osam bodova, bodom više i utakmicom više od drugoplasiranog Intera. Empoli je sedmi sa šest poena.

U narednom kolu, Empoli će gostovati Kaljariju, dok će Juventus dočekati Napoli.

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Veneciju sa 4:0, a Strahinja Pavlović odigrao je odličnu utakmicu i proveo na terenu svih 90 minuta.

Strelci za Milan bili su Teo Ernandes u drugom, Jusuf Fofana u 16, Kristian Pulišić iz penala u 25. i Tami Abraham iz penala u 29. minutu.

Venecija je od 73. minuta igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Hans Nikolusi Kavilja.

Milan je osmi na tabeli sa pet bodova, a Venecija je na poslednjem, 20. mestu sa jednim bodom.

U narednom kolu, Milan će u gradskom derbiju gostovati Interu, dok će Venecija dočekati Đenovu.