Fudbaleri Verone i Bolonje odgrali su nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici 37. kola Serije A.

U meču koji nije imao rezultatski značaj, jer su obe ekipe u sredini tabele, Verona je bolje otvorila utakmicu.

Davide Faraoni je već u drugom minutu doneo prednost domaćoj ekipi odličnim udarcem blizu desne stative.

Nakon propuštene prilike Verone da duplira prednost, Bolonja je uzvratila i preko Silvestrija uspela da izjednači do kraja prvog poluvremena.

Početkom drugog dela je proradila balkanska veza, kada je srpski reprezentativac Darko Lazović asistirao Hrvatu Nikoli Kaliniću za novu prednost Verone.

Ipak, ekipa Siniše Mihajlovića se nije predavala i osam minuta pre kraja uspela da dođe do izjednačenja i osvojenog boda.

Igrao se 82. minut kada je iskusni Rodrigo Palasio udarcem glavom poslao loptu u mrežu Verone za konačnih 2:2.