Da li Tristan Vukčević može da bude adut Partizana ove sezone?

Prijatelj podcasta „Pick and roll“ Maxbet.

Talentovani Tristan Vukčević (20, 213cm) dobio je šansu na dve vezane utakmice Partizana, zaigrao je na gostovanju Baskoniji u Evroligi i prikazao odličnu partiju.

Za skoro 19 minuta zabeležio je 13 poena (2/2 za dva, 2/3 trojke), dva skoka i asistenciju u porazu u Vitoriji, i bio je drugi najefikasniji u crno-belom dresu.

Ipak, ohrabrujuće po četu Željka Obradovića je to što je Tristan dobio još veću šansu i u ABA ligi, i za 23 minuta na gostovanju Splitu doprineo je trijumfu (76:53) sa 12 poena, četiri skoka, dve asistencije i ukradenom loptom.

Time je Partizan možda dobio novog aduta ove sezone, o čemu je i Miroslav Berić govorio u novoj epizodi podcasta „Pick and roll“. Mića je istakako da je Tristan dobro i zrelo odigrao i da je pokazao da može veću minutažu da dobija, i u Evroligi, ali je pokazao i određene dečačke slabosti u odbrani.

O čemu se tačno radi i na šta je mislio naš legendarni košarkaš pogledajte u videu na vrhu teksta.

Naše podcaste možete slušati i na platformama Google podcast, apple podcast, soundcloud, spotify, castbox i deezer, ali i gledati na YouTube.