Oglas

Hali Beri
Hale Beri Foto: EPA-EFE/NINA PROMMER
Hale Beri Foto: EPA-EFE/NINA PROMMER

Hale Beri otkrila koja glumica joj je omiljena partnerka na filmu: "Zavolela sam je od prvog trenutka"

09. jul. 2025. 21:30

Hale Beri je jednom prilikom otkrila ko joj je omiljeni partner na filmu.

Oglas

Hale Beri je ostvarila brojne značajne uloge, a dobila je i Oskara. Ovu prestižnu nagradu osvojila je za ulogu u filmu "Bal monstruma" iz 2002. godine, a gledali smo je i u filmovima "Ljubavna groznica", "Bumerang", "Iks-ljudi", "Lepotice sa Beverli Hilsa", "Šifra Sabljarka", "Umri drugi dan", "Gotika", "Žena-mačka", "Roboti", "Džon Vik: Poglavlje 3 Parabelum", "Mesečev pad" i drugim.

Sarađivala je sa brojnim svetskim zvezdama, a prošle godine je otkrila i ko joj je omiljeni partner svih vremena.

Penelope Kruz. Volim je. Snimile smo film Gotika. Znate kako nekada jednostavno zavolite nekoga — čak i ako je žena — samo zavolite ono što ta osoba jeste? Tako sam ja osetila prema njoj od prvog trenutka. Da, ona je moj broj jedan", kazala je glumica, prenosi Far Out Magazine.







U filmu "Gotika" Hale je glumila zatvorskog psihologa, ženu koja je optužena za ubistvo svog supruga, a Penelope je tumačila lik zatvorenice koju je ona prethodno lečila. Pored njih dve, u ovom filmu glumio je i Robert Dauni Džunior.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare