Oglas

Koronavirus Banjaluka, Nedaleko Banja Luke pripremljeni prostori za dvotjednu karantenu s brojnim krevetima
Foto: Dejan Rakita/Pixsell
Foto: Dejan Rakita/Pixsell

Još jedna žrtva virusa korona u RS, ukupno 25

autor:
26. apr. 2020. 10:31

Stariji muškarac kod koga je potvrđen virus korona, preminuo je u Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci, saopšteno je iz te ustanove.

Oglas

Reč je o sedamdesetjednogodišnjem muškarcu iz Kotor Varoši, koji je imao više hroničnih udruženih oboljenja, prenose banjalučke Nezavisne novine.Pacijent je lečen u Klinici za infektivne bolesti od 23. aprila.Ukupan broj smrtnih slučajeva zbog korona virusa u RS je 25.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare