Oglas

Saobraćajna nesreća, automobili, saobraćajna nezgoda Foto:Profimedia.rs
Foto:Profimedia.rs
Foto:Profimedia.rs

Automobili sa šlepera popadali po auto-putu

29. feb. 2020. 13:29

U saobraćajnoj nesreći koju je sinoć oko 23 sati izazvao pijani vozač na autoputu A1 Zagreb-Split-Ploče nije bilo povređenih, a pričinjena je veća materijalna šteta kada su osumnjičenom usled udesa poispadali automobili sa šlepera koji je vozio, pišu hrvatski mediji.

Oglas

Zbog nezgode ova deonica puta je neko vreme bila zatvorena, a osumnjičeni vozač, inače državljanin Bosne i Hercegovine, je u jednom trenutku izgubio kontrolu nad svojim šleperom, probio zaštitnu ogradu i prešao na drugu stranu puta, kada se u njega zakucao automobil zagrebačkih registracija.Prilikom sudara osumnjičenom Bošnjaku izletela su četiri automobila sa šlepera, a inače, on je u trenutku nesreće imao 0,84 promila alkohola u krvi.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare