Oglas

Studenti u blokadi: Mi ostajemo, nećemo se seliti iz "Studenjaka"

autor:
25. jun. 2026. 22:16

Studenti u blokadi visokoškolskih ustanova u Beogradu ocenili su večeras da je iseljenje studenata iz Studentskog grada zbog projekta "Ekspo 2027" kulminacija dugogodišnjeg gaženja studentskog standarda i poručili da se "neće seliti i mirno posmatrati kako ih izbacuju na ulicu". Pročitaj više

Oglas