Bolonja Siniše Mihajlovića je eliminisana već na startu Kupa Italije od doskorašnjeg trećeligaša Ternane rezultatom 5:4 i to na svom terenu.

Iako je ovaj meč bio debi Marka Arnautovićana stadionu „Renato Dalara“, neće ga doboro pamtiti ni on ni njegovi saigrači.

Bolonja je promašivala šanse, što je Ternana koja se od ove sezone takmiči u Seriji B, znalački koristila i u jednom trenutku povela sa 5:1 početkom drugog poluvremena.

Ispromašivao se Arnautović kao i njegov saigrač Orsolini, koji su se trgli tek kada je zaostatak bio preveliki. Uspela je Bolonja da smanji na gol zaostatka do 76. minuta, ali nije bilo snage za preokret.

Strelci za Bolonju su bili Domingez,, Arnautović, Soriano i Orsolini dok su za goste golove postizali Peralta dva puta, Agaci, Donaruma i Faleti.

Ternana u narednoj rundi igra protiv Venecije.